Forum Autostop, Carpooling

Pełna wersja: Jak nie łapać stopa w zimie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio w sieci krąży taki filmik, który - choć krótki - zdecydowanie zasługuje na miano dydaktycznego Uśmiech
Czyli pamiętajcie drogie dzieci - nie próbujcie tego w domu!

Aaaaał, aż mnie zabolało. Faktycznie nie najmądrzejsi ci stopowicze, jak nie ma pobocza to nie znaczy, że trzeba stać na jezdni. Nie tylko w takich warunkach, ale w ogóle.
o kurczę! wyglądało groźnie! dobrze, że nikomu nic się mimo wszystko nie stało!
Poza tym, że szyba do wymiany i pewnie coś do wyklepania w samochodzie... Smutny No i przypuszczam że kierowca autostopowiczów ładnie opierniczył po wydostaniu się z samochodu, ech...
Swoją drogą ciekawi mnie co zrobili ci durni "autostopowicze" w tej sytuacji. Wcale bym się nie zdziwił, biorąc pod uwagę ich głupotę, którą dobitnie widać na filmiku, gdyby jeszcze uciekli stamtąd O matko
ale dobrze, że tylko szyba i klepanie! mam nadzieję, że kierowca nic sobie nie zrobił, ani nie złamał, bo to byłoby już w ogóle straszne Smutny

i możemy się tylko domyślać co zrobili ci co łapali tego stopa Niezdecydowany
o ja pier.....ale poje....to nawet ja wiem ze nie mozna wyskakiwac jak zajace na ulice tylko stac jak najdalej od drogi zeby nic cie nie zahaczylo. ale od razu widac ze to ruskie jakies hehe u nas chyba takich czubow nie ma xD
ja nie byłabym pewna czy nie ma, w każdym kraju zdarzają się jelenie... no nic, dla nas to tylko przestroga, żeby nie stać na jezdni, bo ktoś może być mniej miły i nie próbować za wszelką cenę nas ominąć i ratować nam życie kosztem swojego ;P
ja nawet nie zwróciłam uwagi, że on nie mówi po polsku, ale to świadczy chyba o tym, że według mnie wszędzie mogą się trafić tacy bezmyślni ludzie, xzy to w Polsce czy to w Rosji.
Kierowca też mógł zwolnić, skoro ich widział. Nawet na oblodzonej jezdni da się wyhamować, o ile zrobi się to wystarczająco wcześnie.
Stron: 1 2
Przekierowanie