Forum Autostop, Carpooling
Volvo XC 60 - samochód dla wymagających właścicieli - Wersja do druku

+- Forum Autostop, Carpooling (http://www.forum-autostop.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-7.html)
+--- Wątek: Volvo XC 60 - samochód dla wymagających właścicieli (/thread-64.html)Volvo XC 60 - samochód dla wymagających właścicieli - Adca - 07-18-2018 03:36 PM

Volvo XC 60 to jeden z modeli znanego producenta, który cieszy się bardzo dużą popularnością pośród kupujących. Nie powinno to nikogo dziwić, producent jest bowiem znany z tego, że dostarcza klientom pojazdy wysokiej klasy, które zapewniają wygodę podróży jak również dbają o portfele kierowców.

Pomimo sporych gabarytów samochodu XC 60 zalicza się do niezwykle oszczędnych aut, dzięki czemu pokonywanie nawet dłuższych tras tym samochodem nie będzie jakimkolwiek problemem. Samochód zdobył wyróżnienie World Car 2018 roku, co jedynie potwierdza jego dobre wyniki oraz osiągi. Wysoka jakość stosowanych do jego produkcji materiałów powoduje, że pojazd nie tylko zapewnia bezproblemowe jego używanie ale też wspaniały wygląd i komfort jazdy. W 2017 roku to właśnie ten model zdobył tytuł najbezpieczniejszego samochodu w testach zderzeniowych. Volvo XC 60 ( https://domvolvo.volvocars-partner.pl/o-nas/volvo-nowe-xc60/ ) zaliczane jest do samochodów klasy SUV, samochodów które z każdym rokiem zyskują na zainteresowaniu. Szerokie wnętrze oraz ciekawy design nadwozia powodują, że przyciąga spojrzenia i pozwala na uzyskanie jak najlepszych wrażeń z jazdy. Samochód posiada niezwykle wiele nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko oferują lepszy komfort jego prowadzenia, lecz także dbają o bezpieczeństwo wszystkich w samochodzie.

Systemy hamowania i kontroli trakcji czy systemy dopasowania świateł to tylko część z opcji, jakie samochód daje jego właścicielom. Ci, którzy zdecydowali się na kupno tego samochodu wskazują także na niezwykle interesująco wykonane wnętrze. Prostota i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwoliły na otrzymanie interesującego efektu. Do wyboru kupujący mają silniki o różnych wielkościach, dzięki czemu bez problemu można dopasować odpowiedni dla siebie.