Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się, czyli kilka słów o nas
Jarecki Offline
Użytkownik

Liczba postów: 69
Reputacja: 0
Poznajmy się, czyli kilka słów o nas
Myślę, że taki temat przyda się kiedy forum się rozrośnie i ciężko będzie spamiętać wszystkie osoby Uśmiech

Jako autor wątku wypada zacząć od siebie. Zatem mam na imię Jarek, mam 25 lat i w tym roku (o ile oczywiście się obronię) skończę automatykę i robotykę na Politechnice Poznańskiej, ale pochodzę ze Szczecina. Stopem zacząłem jeździć w 2005 roku i od tego czasu coraz częściej korzystam z tego środka transportu. Moją największą wyprawą do tej pory była podróż do Maroka, bo zdążyłem już objechać praktycznie całą Europę. Teraz marzy mi się podróż do Indii, ale muszę najpierw odkurzyć swój rosyjski z liceum.
Poza tym lubię słuchać starego dobrego rocka i jak byłem mały to byłem prawdziwym buntownikiem, ale z koncertów już chyba wyrosłem. Ponadto lubię gotować, zwłaszcza dla mojej dziewczyny i liczę na to, że tym sposobem uda mi się ją w końcu przekonać do podróżowania stopem. Dzień bez książki uważam za dzień stracony, jestem uzależniony od czarnej kawy bez mleka i cukru oraz czerwonego wina wytrawnego, a piwo interesuje mnie o tyle, o ile nie mam jeszcze żadnego kapsla w swojej kolekcji.
Koledzy czasem naśmiewają się ze mnie, że jestem zanadto dystyngowany, ale mnie po prostu mama dobrze wychowała Uśmiech

Fajne gry typu Defence http://www.tower-defence.pl - zagraj, pograj.
02-25-2012 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
torba podróżna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
RE: Poznajmy się, czyli kilka słów o nas
Ahoj Uśmiech
Jestem Karolina, oryginalnie z małego miasteczka niedaleko Tychów, od dwóch lat mieszkam i studiuję w Gliwicach. Stopem zaczęłam jeździć jako harcerka, później harcerstwo przeszło, podróżowanie zostało. Najdalej autostopem byłam w Szwecji, na ten rok planuję m.in. Portugalię. Czasu niewiele to i niewiele jeżdżę, ale jak już, to staram się wykorzystywać podróż na maksa Uśmiech
Słucham też głównie rocka, chociaż nie pogardzę kilkoma (bardzo wybiórczo) polskimi raperami i garstką wykonawców reggae.
Nie cierpię kawy i wina, ubóstwiam herbatę i słodkie drinki z Malibu Oczko

szukam, szukania mi trzeba...
Portal o zdrowiu: http://www.waszezdrowie.com. Ciekawe wpisy.
02-26-2012 09:52 PM
hesiulek Offline
pasażerka

Liczba postów: 60
no to teraz ja Uśmiech nazywam się Sylwia, mam - jeszcze - 22 lata, jestem z Niska i to tutaj nadal mieszkam i studiuję anglistykę. ten kierunek wybrałam również pod kątem ułatwienia sobie podróży za granicą Duży uśmiech
słucham głównie reggae, ragga, ska, rocksteady i dancehallu, uwielbiam koncerty i dyskoteki z tego typu muzyką.
poza tym godziny spędzam przed komputerem, grając w dziesięć tysięcy głupich gier, słuchając muzyki i gadając ze znajomymi, któych spora część porozjeżdżała się do Krakowa, Rzeszowa i Warszawy.
lubię podróże (co chyba jest oczywiste), śpiewanie (marzę o założeniu własnej kapeli) i swoje dwa psy. uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać z nimi czas oraz morze, ale tylko ze względu na plaże do spacerowania, bo nie umiem pływać Język
chciałabym mieszkać w Skandynawii, bo jak na człowieka ze wschodu lubię zimno i zimę, marzy mi się podróż do Nowego Yorku. i to chyba tyle Uśmiech

Tylko świat przewędrowany jest coś wart - Kazimierz Wierzyński
Moja propozycja: http://www.ranking-suplementy.pl/thermacuts/ dobry suplement diety na odchudzanie.
02-27-2012 11:19 AM
zigi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
siema!!! jestem zigi mam 19 lat mieszkam pod zielona gora ale w zielonej gorze jestem czesciej niz d omu bo stad jest moja poloweczka i tu chodze do budy. lubie sport zwlaszcza noge w ktora pocinam sobie regularnie lubie tez ogladac mecze i jezdzic na nie ale na razie ciezko z tym idzie bo jakos zawsze cos stoi na przeszkodzie hehe. neta tez lubie bo w chacie to nic innego do roboty nie ma hehe. stopem jeszcze za bardzo se nie jezdzilem tyle co gdzies tak po okolicy bo czasem sie przepilo kase na bilet miesieczny i trzeba bylo se potem radzic xD ale fajnych ziomow w ten sposob poznalem wiec mysle ze to fajny sposob na poznanie jeszcze wiekszej liczby ludkoof hehe
02-27-2012 11:35 AM
hesiulek Offline
pasażerka

Liczba postów: 60
ale fajnie, że jest nas coraz więcej Uśmiech

Tylko świat przewędrowany jest coś wart - Kazimierz Wierzyński
Moja propozycja: http://www.ranking-suplementy.pl/thermacuts/ dobry suplement diety na odchudzanie.
02-27-2012 11:04 PM
Martina Offline
Użytkownik

Liczba postów: 52
Martina, lat 21, wieczna licealistka, z brzydkiego małego miasta Jastrzębie Zdrój, mieszkająca z chłopakiem i dwoma kotami, lubiąca dobre filmy, dobre książki, dobrą muzykę (rock, rock'n'roll, alternatywna, metal progresywny, trochę elektroniki (trip hop, minimal, ambient)), dobrą herbatę, dobre towarzystwo Ninja
Austostopem jeździłam jak dotąd głównie po Polsce, ale w najbliższym czasie to się zamierza zmienić Uśmiech
02-28-2012 03:29 PM
Pasażerka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 63
dzień dobry, nazywam się Agata, aczkolwiek wolę używanie zdrobniałej formy mojego imienia lub po prostu tytułowanie mnie Pasażerką. lat - prawie - 25, aktualnie pomieszkująca w Katowicach, aczkolwiek pochodzę ze Stalowej Woli, a żeby było trudniej to mieszkałam jeszcze w Lublinie, Zakopanem i Gdańsku. studiowałam stosunki międzynarodowe, kulturoznawstwo, historię sztuki i socjologię, ale tylko tę ostatnią skończyłam, a aktualnie zabijam swoje bezrobocie studiowaniem historii. mam słabość do Czech i języka czeskiego, marzy mi się wyprawa do Nepalu, nie potrafię długo usiedzieć w jednym miejscu i lubię sobie utrudniać życie. lubię różowe i białe półsłodkie wino, piwa smakowe, muzykę (korzenie mam w rocku i punk rocku, ale obecnie słucham znacznie bardziej zróżnicowanej gatunkowo muzyki), książki fantasy, historyczne i podróżnicze. kocham wędrowanie po górach i podróże pociągami, a do tego zbieram namiętnie pocztówki i to na to głównie wydaję wszystkie swoje pieniądze, a te które mi zostaną na podróże autostopem Uśmiech
03-03-2012 09:34 PM
Kasjopeja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Cześć i czołem Uśmiech Kasjopeja to nic innego jak Kasia, która lubi astronomię i autostop Oczko Czytam książki, nie oglądam telewizji (ani seriali żadnych, filmów w sumie też niewiele, bo mi czasu jakoś szkoda. Tylko z internetu nie umiem dalej zrezygnować!), uczę się, pracuję, podróżuję, nie wysypiam się, bo nie mam czasu! Żyję na wysokich obrotach, ale lubię to Uśmiech
03-15-2012 05:59 AM
Garbuska Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Garbuska na imię ma Ania i jest z Wrocławia. Interesuje się literaturą podróżniczą i tańcem towarzyskim. Studiuje dziennie, pracuje na 1/4 etatu i jeszcze znajduje czas na wycieczki tu i ówdzie od czasu do czasu Uśmiech
03-24-2012 03:35 PM
Dark Passenger Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 29
Witam wszystkich Forumowiczów nazywam się Darek mam 21 lat i studiuję na polibudzie w Krakowie. W chwilach gdy nie studiuje rozwijam swoje pasje i zainteresowania nie związane z uczelnią. Jedną z takich pasji są podróże z którymi wiąże się autostop. A gdy znajdę trochę wolnego czasu dokumentuje swoje wyprawy robiąc zdjęcia i pisząc pamiętnik.
03-27-2012 03:53 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

rozdzielnice licznikowe

obsługa prawna firm poznań