Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eurotrip pomocy!!!
zigi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #1
eurotrip pomocy!!!
siema!!! razem z moja druga polowka po obejrzeniu filmu eurotrip planujemy wybrac sie w taki eurotrip wlasnie, ale planujemy tak pojechac do barcelony. po drodze chcemy zobaczyc bratyslawe, prage, wieden, paryz i barce wlasnie i tu moje pytanie bo nie znam sie za bardzo na mapach. znaczy sie znam sie na nich ale nie jestem dobry wplanowaniu trasy chyba ze jade sam autem ale to wtedy patrze na drogowskazy a tu nie za bardzo bede mogl na to patrzyc. wiec mam pytanie jaka trase powinienem jechac zeby zahaczyc o wszystkie wspomniane miasta ile czasu mi to zajmie bo chcemy spedzic pare dni w tych miastach i gdzie mozna w tych miastach spac. ogulnie przydadza mi sie wszystkie mozliwe pomocne rady w zwiazku z tym tripem. jest jeszcze duzo czasu wiec bede sobie swobodnie mogl wszystko z mojapoloweczka zorganizowac xD
02-27-2012 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hesiulek Offline
pasażerka
***

Liczba postów: 60
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: eurotrip pomocy!!!
kiedy dokładnie planujecie wybrać się w ten eurotrip? teraz? w maju? w wakacje? od tego zależy ile będzie przewidywalnie trwać wasza wyprawa i jaką drogę wybrać, bo w lecie jest znacznie większy ruch na niektórych trasach. i gdzie dokładnie chcesz spać jak już dojedziesz do tych miast? w namiocie, w hostelu?

Tylko świat przewędrowany jest coś wart - Kazimierz Wierzyński
Moja propozycja: http://www.ranking-suplementy.pl/thermacuts/ dobry suplement diety na odchudzanie.
02-27-2012 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zigi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: eurotrip pomocy!!!
no w wakacje a kiedy indziej niby hehe takich dlugich wajchuw to se nie mozemy zrobic z moja polowka bo by nas ze szkoly wypierd... hehe xD i no ja tam se moge spac pod namiotem ale moja polowka jest bardziej zadbana dziewczynka wiec pewnie wolalaby spac w hotelu ale to wiadomo ze sie dogadamy bo jak nie ma bata na hotel to nie ma bata xD czyli mowisz ze namiot musze se kupic?
02-27-2012 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
torba podróżna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: eurotrip pomocy!!!
Pomocne są mapy google - wpisujesz sobie trasę od swojego miasta po kolei przez wszystkie miasta jakie chcesz do miasta końcowego i wyrysowuje ci trasę całkiem ładnie. Potęga internetu jest ogromna, naprawdę, wystarczy poszukać Uśmiech

Pamiętaj, że jak chcecie spać w hostelach, to sporo kasy musicie wziąć ze sobą - za granicą to nie taka tania sprawa, jak komuś w namiocie spanie nie pasuje czy na dworcach Oczko

szukam, szukania mi trzeba...
Portal o zdrowiu: http://www.waszezdrowie.com. Ciekawe wpisy.
02-27-2012 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jarecki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: eurotrip pomocy!!!
Po pierwsze - niezły strumień świadomości O matko
Po drugie - "Eurotrip" jest okropnym filmem według mnie, który w żaden sposób nie odzwierciedla tego jak wygląda autostop oraz jak wyglądają pokazane w nim miasta, szczególnie Bratysława. Strach pomyśleć jakby przedstawili Warszawę...
Po trzecie - myślę, Zigi, że powinieneś się dobrze zastanowić czy taki sposób spędzenia waszych wakacji to na pewno najlepszy pomysł. Podróżowałeś wcześniej autostopem? Wiesz na czym to polega? Wiesz z czym to się je? Jesteś pewien, że Twoja dziewczyna na pewno chce spędzić wakacje w taki sposób, jaki nam przedstawiłeś? To nie jest tak, że staniesz przy drodze, wystawisz kciuka i od razu zatrzyma Ci się coś, co zawiezie Cię od razu na miejsce. To często mozolna praca, po całym dniu której nie masz siły ruszyć ani ręką ani nogą. Bez pomocy i współpracy ze swojej dziewczyny nie dasz rady dokonać tego wszystkiego, tym bardziej, że macie kilka miejsc, które chcecie odwiedzić, a które są trochę porozrzucane po mapie. Zwłaszcza Paryż jest wam nie po drodze; ja wiem, miasto miłości i tak dalej, ale może lepiej byłoby go odłożyć na inną wyprawę? Albo właśnie ograniczyć się tylko do niego i od Paryża właśnie rozpocząć swoją przygodę z autostopem? Rozważ to, naprawdę.

Fajne gry typu Defence http://www.tower-defence.pl - zagraj, pograj.
02-27-2012 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hesiulek Offline
pasażerka
***

Liczba postów: 60
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: eurotrip pomocy!!!
jak tak popatrzyłam z ciekawości na trasę na mapie (popieram słowa torby podróżnej - są genialne i niezastąpione) i w sumie ta Twoja trasa nie jest taka głupia i ten Paryż nawet jest po drodze (o ile te kilkaset kilometrów to "po drodze" Oczko ). tylko, że najpierw byłoby Ci wygodnie pojechać do Pragi, a dopiero potem do Bratysławy. w sumie do Bratysławy możesz skoczyć w trakcie pobytu we Wiedniu, odległość jest minimalna. a potem przez Austrię i Niemcy do Paryża, a stamtąd już prosta droga na Barcelonę. ale z tego co wiem, to po Austrii ciężko się jeździ, więc przygotuj się na problemy.

Tylko świat przewędrowany jest coś wart - Kazimierz Wierzyński
Moja propozycja: http://www.ranking-suplementy.pl/thermacuts/ dobry suplement diety na odchudzanie.
02-27-2012 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zigi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: eurotrip pomocy!!!
jarecki ale jaki strumien swiadomosci o co kaman? a film byl fajny nie wiem czego ci sie nie podobal, smieszny byl i mysle sobie ze jakbym mial wiecej kasy to tez bym sobie tak pojezdzil pociagami i samolotami po wszystkich krajach hehe. no i ja wczesniej stopem se jezdzilem juz nie raz bo z budy i do budy sie tak nie raz jezdzilo i mysle ze mam wprawe i moge teraz pojechac gdzies dalej. a moja polowka naprawde chce tak spedzic wakacje zalezy jej na tej barcelonie i paryzu i chce zeby byla zadowolona nie. no i przeciez kazdy kiedys musi zaczac jezdzic tym autostopem ona tez wiec od czegos musi zaczac a skoro mamy taki fajny pomysl to moze przeciez od razxu z grubej rury sprobowac. bedzie pamiatka do konca zycia hehe xD torba a ile tak na czuja kosztuja hotele za granica? bo ja sie na tym kompletnie nie znam tam parerazy bylem ze starymi na wakacjach nad morzem ale to oni placili a ja sie nie interesowalem tym nigdy hehe. a pareset kilometrow to chyba nie jest duzo nie? bo zajefajnie by bylo jakby nam sie udalo tam dojechac. zaraz se oblukam te google mapy jak mowicie ze sa takie spoko. a no i austria sraustria jest mala to sie ja szybko przejedzie i po krzyku hehe xD
02-27-2012 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: eurotrip pomocy!!!
masz bardzo optymistyczne podejście do podróży, a to naprawdę nie jest tak hop-siup, czasami kilka godzin stoisz na poboczu w jednym miejscu albo przechodzisz pieszo kilka kilometrów bo nie ma szans na złapanie czegokolwiek... aby na pewno twoja "bardziej zadbana dziewczynka" jest gotowa na taką wyprawę? bo to nie wycieczka z biurem podróży, tylko naprawdę wyprawa... co do hoteli za granicą to takie najtańsze dla dwóch osób będą kosztować pewnie koło 30-50 euro za jedną noc...
02-28-2012 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jarecki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: eurotrip pomocy!!!
Dobrze, to zacznijmy od początku. Jeżdżenie autostopem na odległość kilkunastu czy kilkudziesięciu kilometrów ma się nijak do podróżowania na odległość kilkuset czy kilku tysięcy kilometrów. Sprawdź sobie swoją trasę na wspomnianej google mapie (domyślna trasa wynosi niemal 3000km) i wyobraź sobie siebie za 100, 200, 500 i 1000km. Nadal będziesz tak entuzjastycznie do tego nastawiony? Twoja dziewczyna po tygodniu, dwóch, trzech nadal będzie bez żadnego słowa skargi myć się w łazienkach na stacjach benzynowych czy przydrożnych restauracjach? Podejrzewam, że skoro dba o siebie, to nie wyobraża sobie dnia bez makijażu, a nie zawsze masz łazienkę i lustro pod ręką, żeby mogła to spokojnie zrobić. Jesteś pewien, że rozbijanie namiotu codziennie w wielu dziwnych i często niegościnnych miejscach po tych kilku czy kilkunastu dniach nie będzie Cię męczyło i irytowało? Jesteście oboje gotowi spędzać godziny na poboczu trzymając wystawioną rękę i tabliczkę bez względu na pogodę? Jesteś w stu procentach pewien, że Twoja dziewczyna da radę unieść ciężki plecak, w którym będzie musiała nosić wszystkie swoje potrzebne rzeczy? Jeśli nadal oboje twierdzicie, że nie to można zacząć myśleć faktycznie o tej wyprawie.

Fajne gry typu Defence http://www.tower-defence.pl - zagraj, pograj.
02-28-2012 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zigi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: eurotrip pomocy!!!
no bo trza byc optymista w zyciu nie, inaczej czlowiek smutny jest i martwi sie nie potrzebnie!!!! dlatego mysle se ze damy rade z moja polowka to wszystko przetrwac, 3000km zleci jak bicza czasnal hehe. no i mysle se ze to niewazne czy bede jechal 1000km czy 20km bo to chodzi o lapanie i jechanie a nie ze jade malo albo duzo. a moja polowka wie ze nie bedzie mogla korzystac z lazienki i pusrowac noska co godzine hehe i nie wiem co cie to obchodzi czy ma makijaz czy nie. ale dla twojej wiadomosci ma bo dba o siebie i uwazam ze to spoko i fajnie i powinna tez dbac o siebie na takim tripie. a namiot rozbijalem juz nie raz bo mieszkam na wsi wiec sie mialo takie rozne fajne rozrywki hehe wiec se moge go rozbijac i dzisiaj i jutro i pojutrze i tak do usranej smierci hehe xD i tak uwazam ze wy mnie specjalnie straszycie ze sie tak godzinami siedzi na tej drodze i lapie stopa bo jakos jak czytalem se blogi roznych ludkoof i patrzalem na inne fora to jakos nikt nie wmawial mi ze niby bede godzinami stac. a nawet jesli to co z tego moge stac to ja bede sie nudzil i musial rozbawiac i zabawiac moja polowke hehe. a plecak bede niosl ja przeciez po co ona ma nosic swoj plecak ona w torbie miesci wszystkie swoje potrzebne rzeczy xD
no to w takim razie mozesz mi jarecki w koncu cos poradzic anie tylko powtarzac ze nie ze zastanow sie ze nie dasz rady ze to ze tamto i sramto hehe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-28-2012 04:49 PM przez zigi93.)
02-28-2012 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polecamy:

Reklama:

rozdzielnice licznikowe

obsługa prawna firm poznań