Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie chcielibyśmy pojechać?
hesiulek Offline
pasażerka

Liczba postów: 60
Reputacja: 0
gdzie chcielibyśmy pojechać?
czyli tutaj możemy się pochwalić gdzie planujemy pojechać, pozazdrościć innym, a nawet pomarzyć o tych wymarzonych kierunkach podróży Uśmiech

Tylko świat przewędrowany jest coś wart - Kazimierz Wierzyński
Moja propozycja: http://www.ranking-suplementy.pl/thermacuts/ dobry suplement diety na odchudzanie.
02-27-2012 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
Użytkownik

Liczba postów: 52
RE: gdzie chcielibyśmy pojechać?
planuję Paryż i Wenecję w najbliższym czasie, a chcieć - tobym chciała do Azji - Tajlandia, Malezja, Filipiny... achhh Ninja
02-28-2012 03:26 PM
Jarecki Offline
Użytkownik

Liczba postów: 69
Też mi się marzy Azja i też Tajlandia, ale przede wszystkim to chciałbym dotrzeć do Indii, a potem jeszcze do Chin, ale na taką podróż będę musiał jeszcze trochę poczekać, bo to już jest pewnie z pół roku wyjęte z życia i jakoś przez te pół roku trzeba przeżyć za coś. Najwyżej pojadę tam już z nastoletnim dzieckiem jak będzie chciało, ale pojadę Uśmiech

Fajne gry typu Defence http://www.tower-defence.pl - zagraj, pograj.
02-28-2012 04:09 PM
hesiulek Offline
pasażerka

Liczba postów: 60
chciałabym Skandynawię odwiedzić, niekoniecznie stopem, chociaż to też mogłoby być fajne przeżycie, bo sporo słyszałam, że Skandynawowie są bardzo gościnnymi i ufnymi ludźmi Uśmiech oczywiście Nowy Jork, o którym pisałam już w innym temacie, ale też całe Stany bym zobaczyła i przejechała jakimś oldschoolowym autem Duży uśmiech

a z takich mniej egzotycznych miejsc to chciałabym pojechać do Wiednia i Szwajcarii, zarówno do Zurychu, Berna, Lucerny jak i nad jezioro Bodeńskie.

Tylko świat przewędrowany jest coś wart - Kazimierz Wierzyński
Moja propozycja: http://www.ranking-suplementy.pl/thermacuts/ dobry suplement diety na odchudzanie.
02-28-2012 06:25 PM
Pasażerka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 63
w moim przypadku lepszym pytaniem byłoby "gdzie nie chciałabym jechać" Duży uśmiech

Bałkany mnie ciągną i podejrzewam, że będę tam często wracać, żeby poznawać je coraz bardziej i coraz lepiej. marzy mi się też Gruzja, Armenia i Azerbejdżan, być może wybiorę się tam nawet w te wakacje, zależy od tego jak będzie z pracą (tym bardziej, że teść planuje tam pojechać na wyprawę motocyklową i nie chcę być gorsza Duży uśmiech).
marzy mi się też Nepal, Pakistan, Afganistan i te wszystkie inne -stany, ale to też raczej nie autostopem, a przynajmniej nie teraz, może za parę lat jak się tam sytuacja uspokoi oraz nauczę się w końcu jakichś podstaw rosyjskiego Uśmiech
a poza tym Andora, do której miałam się już wybrać, ale w ostatniej chwili musiałam zrezygnować.
i po USA być sobie postopowała wzdłuż i wszerz, bo ten kraj wygląda mi na mały autostopowy raj Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...
*** http://www.seo-stat.pl ***
03-06-2012 11:42 AM
bambaryla Offline
Biegacz
**

Liczba postów: 20
Taka wymarzona, to chyba wyprawa dookoła świata. W tym roku zachodnia Europa (śladem Martiny), może trochę Skandynawii... a w przyszłych latach KONIECZNIE Japonia. Raz, że masa moich hobby ma swoje korzenie w tym kraju, dwa, że jest tam niepowtarzalna atmosfera, która ogromnie mnie pociąga.

Stwierdzam zgon, bo umar.
03-07-2012 09:05 PM
Włóczykij Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Marzenie do spełnienia? Podróż dookoła świata. Kraj po kraju, kontynent po kontynencie. Bez zbędnych ceregieli i przejmowania się przeciwnościami takimi, jak choćby kiepska pogoda czy długie oczekiwanie na kolejny transport. Po prostu do przodu w wymarzone miejsca na kuli ziemskiej Uśmiech.

"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy!"
03-07-2012 11:54 PM
Martina Offline
Użytkownik

Liczba postów: 52
z USA mogłoby być ciężko, chyba że w końcu zniosą wizy Oczko jakby się udało, to sama chętnie bym się wybrała tam przez wszystkie stany dupę przewieźć Duży uśmiech
03-11-2012 03:04 PM
Kasjopeja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
U mnie też to raczej pytanie gdzie NIE chciałabym pojechać... Bo chciałabym chyba wszędzie, całą Afrykę dookoła przejechać i Amerykę Południową najbardziej. Nad Afryką myślę intensywnie, ale to i tak nie wcześniej niż za rok.
03-15-2012 06:04 AM
torba podróżna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
A gdzie ja bym NIE chciała pojechać, tak, to dobre pytanie Ninja
W tym roku na pewno Rzym i może Grecja jak dobrze pójdzie, a ogólnie to marzy mi się cała Azja krok po kroczku Uśmiech

szukam, szukania mi trzeba...
Portal o zdrowiu: http://www.waszezdrowie.com. Ciekawe wpisy.
03-23-2012 04:24 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

rozdzielnice licznikowe

obsługa prawna firm poznań