Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co sądzicie o rowerach elektrycznych?
Piera47 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
co sądzicie o rowerach elektrycznych?
ostatnio zaczynają być modne rowery elektryczne, co o nich sądzicie? nie są one przejawem lenistwa cz też gorszej kondycji? kupilibyście sobie taki rower?

ja myślę, że rowery elektryczne, to kolejny gadżet Duży uśmiech a wasze zdanie jakie jest?
05-14-2014 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swadut27 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
RE: co sądzicie o rowerach elektrycznych?
może jeśli nawet niektórzy będą rowery elektryczne traktować jako gadżety, to co w tym złego? najważniejsze jest chyba to, że będą ułatwiały prowadzenie aktywności fizycznej osobom starszym, czy też takim, które mają problemy zdrowotne. Być może gdyby nie taki rower elektryczny, to nigdy by nie wyszły na rower, a tak mogą trochę pojeździć, a przecież ruch to zdrowie Uśmiech
05-14-2014 12:04 PM
Xesel36 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
(05-14-2014 12:04 PM)Swadut27 napisał(a):  Być może gdyby nie taki rower elektryczny, to nigdy by nie wyszły na rower, a tak mogą trochę pojeździć, a przecież ruch to zdrowie Uśmiech

Całkowicie się z Tobą zgadzam, bo taki rower może sporo pomóc podczas jazdy. To naprawdę dobra alternatywa dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą ponosić wysiłku podczas jazdy. ja jestem jak najbardziej za takimi rowerami. jakby każdy tak dojeżdżał do pracy, to jak czyste środowisko byśmy mieliUśmiech a może ktoś wie ile w ogóle taki rower kosztuje?
05-14-2014 12:07 PM
Lanvi47 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
u nas są one jeszcze nowością, więc jak przystało na nowość trzeba trochę zapłacić. ale spokojnie w promocji też się da kupić fajny sprzęt w dobrej cenie. konkretne ceny sprawdź sobie tutaj: http://rower.com.pl/rowery/rowery-wg-typ...lektryczne , to jest sklep z naprawdę dobrą obsługą,, odpowiedzą ci na wszystkie pytania
05-14-2014 12:09 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: